RoboChicco RC – robot i samochód

Maks, Nataniel i Rozalia

Reakcja Natanka po rozpakowaniu prezentu mówiła sama za siebie – ciągle słychać było "łaaaał" i „otwórz, mamo!”, a radość ta trwała przez cały czas testowania zabawki. Piękny zielony robot na pilota opanował również świat Maksia. Tego małego chłopca ciężko oderwać od pilota transformersa. Gdy tylko nastąpi prosta transformacja, którą uwielbia robić starszy synek, obaj chłopcy cieszą się wspólną zabawą. Natanek po mistrzowsku prowadzi samochód pilotem, a Maksio uwielbia biegać za uciekającym autkiem. Nasz robocik został przyjacielem nie tylko dzieci, razem z mężem mamy wielką frajdę, bawiąc się z dziećmi. :)

ROBO CHICCO

RoboChicco jest w ślicznych, żywych kolorkach i wydaje robo-dźwięki, w tym samym czasie podświetlając swój brzuszek. Zabawka jest bardzo prosta w obsłudze. Chociaż zalecany wiek dziecka to dwa latka, nasz roczny synek świetnie daje sobie radę z obsługą pilota. Po tygodniowej zabawie nasze baterie dalej działają, aż jestem w szoku. Przed nami jeszcze wiele frajdy podczas zabaw robotem albo autem, w zależności od tego, jakie będą chęci chłopaków :)

ROBO CHICCO

ROBO CHICCO RC

To zdalnie sterowany robot, który w trzech prostych ruchach zamienia się w samochód i… z powrotem w robota! Tyle razy, ile zechcesz!