RoboChicco RC – robot i samochód

Mati i Malwina

RoboChicco RC to zabawka, która rośnie z dzieckiem. Takie lubię najbardziej. Zdajemy sobie przecież sprawę z tego, że dwulatek może mieć problemy z używaniem pilota. Za to doskonale odnajdzie się w poznawaniu możliwości swojej nowej zabawki, którą możemy składać w przeróżne kombinacje. Mati ma już ponad 3 latka więc obsługa pilota nie stanowi dla niego problemu. To dla niego niesamowite doznanie - naciskam przycisk tutaj, a tam, daleko przede mną, zabawka wykonuje moje polecenia. ALE CZAD!

ROBO CHICCO

Kilka dni używaliśmy zabawki bez pilota - zgubił się w przestworzach pokoiku :) Ale dla Matiego, robot wcale nie stracił przez to uroku. Synek jeździł po prostu zabawką po podłodze sam. Upodobał sobie głównie formę samochodu. Czekamy na wiosnę, kiedy będziemy mogli wypróbować możliwości RoboChicco na chodniku <3 Mati będzie wyrywał swoją młodszą sąsiadkę na czadowe melodyjki i światełka. Myślę, że mogą jej zawrócić w głowie ;)

ROBO CHICCO

ROBO CHICCO RC

To zdalnie sterowany robot, który w trzech prostych ruchach zamienia się w samochód i… z powrotem w robota! Tyle razy, ile zechcesz!