Pchacz Wesołe Zakupy

Dzieci kochają naśladować dorosłych! Z Pchaczem Wesołe Zakupy idą na zakupy, w naturalny sposób uczą się pierwszych słów, po polsku i po angielsku, i pewnie stawiają pierwsze kroki!

Robo Chicco

To zdalnie sterowany robot, który w trzech prostych ruchach zamienia się w samochód i… z powrotem w robota! Tyle razy, ile zechcesz!

Miś z projektorem

Miły w dotyku miś z ukrytym w brzuszku projektorem światła i muzyki!

Wybierz kolor

Miś podróżnik

Miś Podróżnik w naturalny i spontaniczny sposób zapoznaje dziecko z różnymi krainami i wprowadza w świat języka obcego. Miś naprawdę porusza buzią, zachęcając do interakcji!

Stolik Edukacyjny Hobby

Rozwija pasje: muzyka, malarstwo, gotowanie, ogrodnictwo i uczy angielskiego! Zabawa z rówieśnikami, rodzeństwem czy rodzicami to prawdziwa frajda!

Projektor next2stars

Rozwija zmysły niemowlęcia i kreuje magiczną atmosferę towarzyszącą zasypianiu. Sensor automatycznie włączy delikatne projekcje i melodie, na dźwięk dziecięcego płaczu.

Wybierz kolor

Auto zdalnie sterowane Fiat 500

Zdalnie sterowany samochód z intuicyjną kierownicą. Mini wersja prawdziwego, sportowego Fiata 500. Z garażu wjeżdża wprost do dziecięcego pokoju.

Projektor tęczowa kostka

Rozwijaj zmysły malucha dzięki ponad 90 kombinacjom efektów świetlnych i melodii! Kostka kreuje magiczną atmosferę towarzyszącą zasypianiu.

Wybierz kolor